TC Kimlik Kartı Başvuru Takip

Tarafından   2016-01-30

Yeni kimlik kartı başvuru takip,TC Kimlik Kartı Başvuru Takibi, ptt yeni kimlik kartı nerede sorgulaması,Yeni e kimlik başvuru durumu sorgulama ,yeni kimlik kartım ne zaman teslim edilecek?Yeni tc kimlik kartı başvurunuz alındıktan sonra gerekli kontroller  yapılıp başvurunuzla ilgili herhangi bir sorun bulunmaması halinde tc kimlik kartınız hazırlanır. Sonra çipli kimlik kartınız PTT Kargo’nun güvenli taşıma hizmetiyle yeni kimlik kartı başvuru sırasında belirttilen adrese teslim edilecektir.
Başvurunuzun durumunu ekimlikrandevu.nvi.gov.tr adresinden takip edebilirsiniz. Başvurunuz esnasında talep etmiş iseniz mail ve SMS yoluyla da size kimlik kartınızın durumu hakkında bilgilendirme yapılacaktır..yeni-tc-kimlik-karti-basvuru-takip-ptt-kimlik-kartı-teslim-takibi

TC Kimlik Kartı Başvuru Takip” da bir yorum

  1. MURAT MERTOĞLU

    ONLEİ İŞLEMLŞLERDE `, BÜTÜN YÖNLENDİRMELERİ HARFİYEN YAPTIK SON SAFHADA ÇIKAN ” İŞLEMİ TAMAMLA” BUTONUNU TASDİK EDİNCE ADIMIZ SOYADIMI RANDEVU YERİ/ ZAMANI BİLİGLRİNİN TANI SIRA EKRANIN SOL ALTTA Bilgileriniz Onaylanmadı GİBİ BİR İBARE ÇIKIYOR. ZATEN SIRA FİŞİ İLE İŞLEMDE FİŞ OTOMATINDAN YANLIŞ FİŞ ALDIĞIMIZ MAZERETİYLE- YILDIRIM NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ ŞEFİ YARDIMCI OLMAMAIŞI…ŞİMDİ NE YAPACAĞIZ BİZ. DEVLETİMİ BİZE BİR YARDIMCI OLSA İŞİNİ YAPMAK İSTEYEN VATANDAŞIN KARŞISINDA İŞİNİ SAVSAKLAYAN MEMURLARA DA GEREĞİNİ İSTİRHAM EDERİM.

  2. Özkan berberoğlu

    Tc kimlik kartı başvurusunda bulundum ve içerisinde şifre olan
    Zarfımı aldım ancak kaç gün geçti halen kimliğim elime geçmedi
    Kimlik nerde ve nezaman geleceği hakkında bilgi alabilirmiyim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir